Szwedzkie, historyczne farby, oleje i smoły do konserwacji
oraz malowania drewna, tynku i metalu
Pola uprawne lnu w Skanii/południowa Szwecja

BIOkleen do usuwania pleśni/alg

Wysyłka w: 2 dni
Cena: 68,00 zł 68.00


ilość szt.

towar niedostępny

* - Pole wymagane
Producent: Biokleen
Kod produktu: EFA1-33658

Opis

Biodegradowalny, łatwy w użyciu preparat do usuwania pleśni i glonów

Preparat jest przeznaczony do użytku profesjonalnego i domowego

Produkt jest przeznaczony do użytku zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nadaje się do wielu materiałów: drewna, kamienia, powierzchni tynkowanych, markiz, mebli ogrodowych i powierzchni impregnowanych ciśnieniowo (oczywiście wodoodpornych).

 

Według testu szwedzkiego instytutu Folksam preparat Biokleen do usuwania pleśni i glonów Alg & Mold został oznaczony jako najskuteczniejszy i najlepszy środek przyjazny dla środowiska.

BIOkleen jest opatrzony znakiem SWAN.

Pomalowane panele drewniane dotknięte pleśnią zostały wymyte dziewięcioma różnymi detergentami do pleśni. Następnie porównano wyniki. Była duża różnica między najlepszymi i najgorszymi preparatami, ale żaden z paneli nie był całkowicie pozbawiony pleśni po roku. Opublikowane przez Folksam wyniki testów: Liczby wskazują stopień wzrostu pleśni, gdzie 0 oznacza brak wzrostu, 1 = ślad wzrostu, 2 = niewielki wzrost, 3 = namacalny

Biokleen AB: Alg & Mögeltvätt, 1,4

Impregnum AB: Dentar Combi Clean, 1,9

Nitor: Nitor Ute Alg & Mögeltvätt, 1,9

Procter & Gamble: Yes Original, 2

Beckers AB: Alg & Mögeltvätt, 2,4

Impregnum AB: Bor-ex, 2,7

Jape Produkter: Jape Prickfri 7 Underhållstvätt, 2,7

Jotun: Husvask/Pingo Desinfektion, 2,8

Svenska Reimpregnerings AB: Boracol 10, 2,8

Produkt nadaje się do stosowania na wszelkiego rodzaju powierzchniach, które nie podlegają korozji, takich jak drewno, kamień, płytki, markizy, meble ogrodowe, powierzchnie impregnowane ciśnieniowo itp. Glony i pleśń zwykle rosną na zewnętrznych, zacienionych i wilgotnych powierzchniach. Rosną na twardych materiałach, takich jak chodniki, sufity itp.

BIOkleen jest wysoce skoncentrowany i zoptymalizowany do głębokiego czyszczenia, co skutecznie eliminuje ponowne ataki glonów, pleśni i brudu.

Nie należy używać w silnym świetle słonecznym lub w deszczową pogodę.

Podczas czyszczenia silnie porażonej powierzchni zmieszać z wodą od 1:1 do 1: 5 (50% - 20%). Podczas lżej porażonej powierzchni zmieszać z wodą od  1:10 do 1: 50 (10% - 2%). Można nakładać produkt za pomocą rozpylacza lub pędzla.

Jeśli używasz opryskiwacza wysokociśnieniowego, dozuj 6-9% roztworu. Używaj pędzla, aż wszystkie glony i pleśń całkowicie się rozpuszczą, a następnie spłucz wodą.

W przypadku silnego porażenia glonami może być wymagana druga aplikacja.

Produkt nie uszkadza szkła i nie wpływa na kwiaty, trawę ani inną roślinność. Zaleca się jednak zwilżenie wrażliwych terenów zielonych wodą przed rozpoczęciem leczenia. Po zakończeniu pracy spłucz wodą.

Inna nazwa: BIOkleen Alg & Mögeltvätt

Uwaga: w zależności od ustawień monitora i wyświetlacza nasz schemat kolorów różni się znacznie. Z tego powodu nasza prezentacja kolorów nie jest wiążąca i służy jedynie jako wskazówka.

Uwaga: papiery lub ściereczki nasączone olejem lnianym należy zawsze po użyciu zamoczyć w wodzie lub przechowywać w hermetycznie zamkniętych pojemnikach (np. zakręcane słoiki) ze względu na ryzyko samozapłonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl