Szwedzkie, historyczne farby, oleje i smoły do konserwacji
oraz malowania drewna, tynku i metalu
Pola uprawne lnu w Skanii/południowa Szwecja

Ottosson mydło z oleju lnianego 5 litrów

Cena: 242,00 zł 242.00
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: Ottosson
Kod produktu: LSAPA-5

Opis

Nasze domowe mydło z oleju lnianego jest wytwarzane ze szwedzkiego oleju lnianego tłoczonego na zimno. Mydło z oleju lnianego jest tłuste, naturalne i nie wysusza skóry.

Mydło z oleju lnianego ma szeroki zakres zastosowań, takich jak ogólne czyszczenie, czyszczenie szczotek i rąk podczas malowania farbami z oleju lnianego oraz do obróbki powierzchni. Zawiera zmydlone laserem kwasy tłuszczowe potasowe i wodę bez dodatku perfum. Niska wartość pH 9-10 sprawia, że mydło jest delikatne.

Dostaliśmy fajną wskazówkę od taksówkarza, który powiedział, że najlepszym sposobem czyszczenia brudnych skórzanych siedzeń jest 1 część mieszanki oleju lnianego z 8 częściami wody. Gdy powierzchnia jest czysta, pozwól jej wyschnąć.

Mydło z oleju lnianego jest również stosowane w opiece zdrowotnej (np. pielęgnacja stóp)

Uwaga: w zależności od ustawień monitora i wyświetlacza nasz schemat kolorów różni się znacznie. Z tego powodu nasza prezentacja kolorów nie jest wiążąca i służy jedynie jako wskazówka.

Uwaga: papiery lub ściereczki nasączone olejem lnianym należy zawsze po użyciu zamoczyć w wodzie lub przechowywać w hermetycznie zamkniętych pojemnikach (np. zakręcane słoiki) ze względu na ryzyko samozapłonu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl